♫Симфоничен оркестър Пазарджик част от ♫СИМФОНИЧНО - ОПЕРЕТНО ДРУЖЕСТВО ♫"М-ро Георги Атанасов "

Новини

17. 03. 2016г. – 18.30ч. Зала „Маестро Г. Атанасов”

„ОПЕРЕТА, ЛЮБОВ МОЯ“ КОНЦЕРТ – СПЕКТАКЪЛ

диригент: Григор Паликаров

режисьор: Александър Мутафчиев;

Мениджър: Пеньо Пирозов

24. 03. 2016г. – 18.30ч. Зала „Маестро Г. Атанасов”

Диригент: Марк Джилиоти (Канада)

Солист: Дария Йовчева – пиано Е. Григ – Концерт за пиано и оркестър Дм. Шостакович – Симфония №9

07 декември 2017/четвъртък/       18.30 ч. Зала “М-ро Георги Атанасов“      Диригент: Сюнгуон Ким (Корея)                               Солист:    Джаюнг Йо – пиано (Корея)            ...

Програма – декември 2017

  30 ноември 2017/четвъртък/       18.30 ч. Зала “М-ро Георги Атанасов“                Диригент:  Шуничиро Маруяма (Япония) Програма: Ф. Менделсон – Ув. „Фингалова пещера“ Б. Сметана – Симфонична поема „Вълтава“ Л. ван Бетховен – Симфония № 5...

Програма – Ноември 2017

  11 октомври 2017/сряда/       18.30 ч. Зала “М-ро Георги Атанасов“ Диригент: Любомир Денев – младши                                  Солист: Алесандро Марано – пиано (Италия)        ...

Програма – Октомври

  14 септември 2017/четвъртък/       18.30 ч. Зала “М-ро Георги Атанасов“                                                        Диригент: Марк Джилиоти (Канада)...

Програма – Cептември 2017

20 – 25 август 2017 Зала „М-ро Г.Атанасов“  МЕЖДУНАРОДЕН  МАЙСТОРСКИ  КЛАС  ЗА  ДИРИГЕНТИ КОНЦЕРТ 25 август 2017/петък/ 18.30 ч. Зала “М-ро Георги Атанасов“ Диригенти: участници в майсторския клас на преподавателите Мартин Акервал и Франк Расмусен (Дания) В програмата: Фр. Шуберт, А. Дворжак и Я. Сибелиус

Програма – Август 2017

8 юни 2017/четвъртък/ 18.30 ч. Зала “М-ро Георги Атанасов“ Диригент: Йосип Фере (Испания)                         Солист:  Димитър Владимиров – валдхорна                                 ...

Програма – Юни 2017

18 май 2017/четвъртък/ 18.30 ч. Зала “М-ро Георги Атанасов“ Диригент: Ян Милош Заржицки (Полша)                          Солист: Емануил Иванов – пиано                              ...

Програма – Май 2017

06 април 2017/четвъртък/ 18.30 ч. Зала “М-ро Георги Атанасов“ Диригент: Пиер Калабрия /Италия/  Солист: Десислава Добрева – флейта Програма: Б. Барток – Шест румънски фолклорни танца В. А. Моцарт – Концерт за флейта и оркестър, К. 314 Фр. Борн – Брилянтна фантазия върху „Кармен“ Б....

Програма – Април 2017

16 февруари 2017/четвъртък/ 18.30 ч. Зала “М-ро Георги Атанасов“ Диригент: Григор Паликаров                                                                ...

Програма – Февруари 2017

12 януари 2017/четвъртък/ 18.30 ч. Зала “М-ро Георги Атанасов“  Диригент: Марлон Даниел /САЩ/               Солист: Лейла Бредент /Франция/ – сопран                                            ...

Програма – Януари 2017

8 декември 2016/четвъртък/ 18.30 ч. Зала “М-ро Георги Атанасов“                                   Диригент: Григор Паликаров                               ...

Програма – Декември

  10 ноември 2016/четвъртък/       18.30 ч. Зала “М-ро Георги Атанасов“             Диригент: Методи Цветанов                                             ...

Програма – Ноември

24 октомври 2016/понеделник/       18.30 ч. Зала “М-ро Георги Атанасов“ Диригент: Шунго Морияма (Япония) Солисти:   Ая Таширо – пиано (Япония) Кае Танимура – цигулка (Япония) Програма: Едвард Григ – Концерт за пиано и оркестър, оп. 16 Феликс Менделсон – Концерт за...

Програма – Октомври

  09 септември 2016/петък/       18.30 ч. Зала “М-ро Георги Атанасов“ Диригент: Марк Джилиоти                                              Солист: Александър Лиалиос – пиано  ...

Програма – Септември

12 май 2016 /четвъртък/               18.30 ч. Зала „М-ро Г.Атанасов“                                                                       ...

Програма Май

14 април 2016/четвъртък/ 18.30 ч. Зала “М-ро Георги Атанасов“ Диригент: Пиеро Романо (Италия)                                                              ...

Програма – Април

17. 03. 2016г. – 18.30ч. Зала „Маестро Г. Атанасов” „ОПЕРЕТА, ЛЮБОВ МОЯ“ КОНЦЕРТ – СПЕКТАКЪЛ Диригент: Жорж Димитров Участват: Добрина Икономова, Катерина Тупарова, Пеньо Пирозов и Александър Мутафюийски. Режисьор: Александър Мутафчиев; Мениджър: Пеньо Пирозов 24. 03. 2016г. – 18.30ч. Зала „Маестро Г. Атанасов” Диригент:...

Програма- Март

11 ФЕВРУАРИ /ЧЕТВЪРТЪК/ Диригент: Хуан-Карлос Ломонако (Мексико) Солист: Георгита Бояджиева – виолончело Програма: Л. ван Бетховен – Увертюра „Егмонт” А. Онегер – Концерт за виолончело и оркестър Фр. Шуберт – Симфония № 4,  до-минор 18 ФЕВРУАРИ /ЧЕТВЪРТЪК/ Диригент: Патрик Бърнс (Австралия) Солист: Гергана Несторова...

Програма – февруари